



22 330 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 60 000 ₸
Номиналды қуаты: 1,5 кВТ.
Қорек кернеуі: 230-50 В-Гц.
Фазадағы максималды номиналды ток: 6,8 А.
Қабықты қорғау дәрежесі: IP20.
Электрлік қорғаныс класы: I класс.
Шамамен жылыту алаңы: 15-тен 30 м2-ге дейін
Еденнен аспаның ең аз биіктігі: 3 м.
Еденнен аспаның максималды биіктігі: 4,5 м.
Өлшемдері (Л*Ш*В): 1360*107*45 мм
Таза салмағы: 4,5 кг.
Hintek IO сериялы инфрақызыл жылытқыштар – төбелері биік, жылу оқшаулағышы нашар немесе мүлдем жоқ, шаң басқан және кез келген бағытта шашырау ықтималдығы бар бөлмелерді жылытуға арналған тамаша шешім: өндірістік, қойма, ангарлар, гараждар, көрме және спорт залдары, ашық, жартылай ашық алаңдар, құрылыс алаңдары, көлік алжапқыштары және т.б.
Жоғары температуралы ашық қыздыру элементі және арнайы пішінді ыстыққа төзімді тот баспайтын болаттан жасалған рефлектор қарқынды бағытталған жергілікті жылытуды қамтамасыз етеді.
Шаң мен ылғалдан қорғаудың жоғары дәрежесі жабық терминал қорапшасы арқылы жалғанған өткізгіш контактілердің қосымша оқшаулауымен қамтамасыз етіледі.
Аспалы орнату түрі бөлмедегі орынды үнемдейді.
Hintek IO-15 еденнен 3-4,5 м биіктікте орнатуға жарамды және жылытқыш негізгі жылу көзі ретінде пайдаланылса, 15 м2, ал қосымша жылу көзі ретінде пайдаланылса, 30 м2 дейін жылытуды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hintek |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қауіпсіздік | Қызып кетуден қорғау |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Корпус материалы | Болат |
| қызметі | Тұрмыстық |
| Бөлменің ұсынылатын ауданы | 30 шаршы м |
| Жағдайы | Жаңа |
| Энергия көзінің түрі | Электр |
| Қыздыру элементінің түрі | ТЭН |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Орнату түрі | Төбе |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.5 кг |
| Биіктігі | 45 мм |
| Тереңдігі | 107 мм |
| Ені | 1360 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Ылғалға төзімді корпус | Иә |
| Дисплей | Жоқ |
| Температура индикаторы | Жоқ |
| Биіктікті реттеу | Жоқ |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау класы | IP20 |
| Жылыту қуаты | 1500 Вт |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Қуат тұтыну | 1500 Вт |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қуаты, кВТ | 1.5 |
| Жылу қуаты | 1.5 кВт |