



5 628 978 ₸
Массаждық СПА су матрасы бар күндізгі төсек.
Senso – спа-төсек, ол келуші үшін барынша ыңғайлылық пен релаксацияны және демалуға және психикалық қалпына келтіруге мүмкіндік беретін арнайы түсті жарықтандыру режимін біріктіреді. Матрас аллергияға қарсы материалдан жасалған, пішіні толқындарға ұқсайды. Максималды жиынтықта кушетка түрлі-түсті жарықтандырумен, хош иісті және музыкалық терапиямен, фотобиостимуляциямен, аква массажымен және бетті жылытумен жабдықталған. Температура параметрлері мен бағдарламаларды басқару мембраналық пернетақтасы және СКД дисплейі бар кірістірілген командалық басқару панелі арқылы жүзеге асырылады. Үш жұмыс режимі:
• Сергітетін – матрастың температурасы: 32°C
• Тыныштандыратын – матрастың температурасы: 36°C
• Арықтауға арналған – матрастың температурасы: 40°C
Қолдану: кәсіби СПА салондары, термалды кешендердегі демалыс орындары, психологтардың, терапевттердің кабинеттері, медициналық және сауықтыру мекемелері, үйдегі СПА және отбасылық демалыс орындары, эмоционалды жеңілдету бөлмелері мен балалар кешендері, массаж салондары, сұлулық орталықтары және эстетикалық медицина.
Негізгі артықшылықтар: Гигиеналық, сенімділік, басқарудың қарапайымдылығы, қолданудың кең спектрі.
Салмағы: 160-тан 223 кг-ға дейін
Су матрасының салмағы: 150 келі
Қосылу: 230В±10%, 50/60Гц N-
Өлшемі (H x W x D) 770/685-830 (көтеру механизмі болған жағдайда) x 2110 x 920 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | EOS |
| Өндіруші ел | Германия |
| Биіктікті реттеу әдісі | электр |
| Аяқ бөлігін реттеу әдісі | электр |
| арқалық бөлікті реттеу әдісі | электрлік |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 770 мм |
| Ұзындығы | 920 мм |
| Ені | 2000 мм |