


5 588 790 ₸
Elysium кәсіби массаждық СПА-кушеткасы.
Elysium СПА-төсегі премиум класты массаж кабинеттері мен СПА салондарына арналған жабдықтарды итальяндық өндірушінің жаңалығы Iso benessere. Стильді заманауи дизайн, жайлылықтың жоғары деңгейі, кіріктірілген жарықдиодты жарықтандыру - мұның бәрі массаж немесе СПА бөлмесінде ең қолайлы ортаны құруға бағытталған.
Қалыңдығы 10 см матрац сеанс кезінде дененің максималды ыңғайлы орналасуын қамтамасыз етеді. Кушетка бірнеше сегменттерге бөлінген, олардың әрқайсысы электр жетегі арқылы бөлек реттеледі, бұл ең қолайлы орынды қамтамасыз етеді. Осылайша төсек қажет болса, өте ыңғайлы шезлонға (жату орны үшін) айналдыра алады. Екі жетек негізгі үлгіге енгізілген, үшіншісін орнату міндетті емес.
Сегменттер қашықтан басқару пультімен басқарылады: арқаның, аяқтың орналасуы мен биіктігі реттеледі, параметрлерді қайта пайдалану үшін орнатылған параметрлерді сақтауға болады. Сондай-ақ, қосымша спа-диван үлкен релаксация мен релаксация үшін кіріктірілген жылыту жүйесімен жабдықталған. Элизий матрасы гигиена мен тазалыққа баса назар аударылатын СПА орталарында жұмыс істеу үшін арнайы жасалған, сондықтан жабынның материалы мен құрылымын тазалау оңай.
Жұмсақ, дөңгеленген жиектері бар бас тесігі қарастырылған, бұл массаж кезінде одан да ыңғайлылыққа қызмет етеді, өйткені келуші мойын мен иық аймағын ауыртпайды.
Массаждық СПА-төсектің негізінде маман процедураға қажеттінің барлығын қоса алатын сөре қарастырылған. Функционалдық жүктемеден басқа, бұл құрылымның эстетикалық функциясы да бар. Текше пішінді тірекке жарықдиодты жарықтандыру орнатылған. Түс терапиясының бұл тәсілі релаксация мен тыныштықтағы түрлі-түсті бұлттардың үстінде қалқып, түсті нақты сезінуге мүмкіндік береді. Мұндай атмосфера адамда жасырылған ең терең сезімдер мен энергияның оянуына ықпал етеді.
Салмағы: 220 кг бастап
Қосылу: 230В±10%, 50/60Гц N-
Қорғау сыныбы: IP20
Өлшемі (H x W x D) 830 x 1990 x 830 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | EOS |
| Өндіруші ел | Германия |
| Биіктікті реттеу әдісі | механикалық |
| Аяқ бөлігін реттеу әдісі | механикалық |
| арқалық бөлікті реттеу әдісі | механикалық |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 830 мм |
| Ұзындығы | 830 мм |
| Ені | 1990 мм |