769 930 ₸
Материал - сапалы қазандық болаты. Қаптамасы - шамотты кірпіш немесе меншікті өндірістегі фирмалық құйма шамот.
"Баварияның" артықшылықтары:
БАВАРИЯ ПРИЗМАТИКАЛЫҚ қабырғалық бұрыштық пеш-камин
___________
Өндіруші тұтынушыға қосымша ескертусіз тақтайшаның көлеңкесіне шамалы өзгеріс енгізу құқығын өзіне қалдырады
Сипаттамалары
|
Шыны пішіні |
Призматикалық |
|
Қосылу |
Жоғарғы |
|
Үй-жай түрі |
Беруге арналған камин пештері |
|
Материал |
Болат |
|
Өндіруші |
ЭКОКАМИН (Ресей) |
|
Жанармай түрі |
Отын |
|
Өндірушінің кепілдігі |
3 жыл |
|
Жылытылатын үй-жайдың ауданы |
55-тен 100 м2-ге дейін |
|
Жану камерасының ені |
470 мм |
|
Жану камерасының тереңдігі |
405 мм |
|
Жылу қуаты |
12 кВТ |
|
Түтіндік келте құбырдың диаметрі |
150 мм |
|
Бұйымның ені |
638 мм |
|
Бұйымның биіктігі |
1000 мм |
|
Бұйымның тереңдігі |
527 мм |
|
Жылытылатын үй-жайдың көлемі |
135-тен 240 м3 дейін |
|
Бөрененің максималды ұзындығы |
40 см |
|
Жүйе таза шыны |
Қақпақпен реттеледі |
|
Екіншілік кейінгі күйдіру жүйесі |
Жоқ |
|
Есікті ашу |
Бүйірлік |
|
ПӘК |
80% |
|
Есіктің ені |
555 мм |
|
Есіктің биіктігі |
500 мм |
|
Түсі |
Қара |
|
"Сырттан" ауа беру |
1 х 125 мм |
|
Астарлау |
Шамотты кірпіш |
|
Жылу алмастырғыш номиналды қуаты |
Жоқ |
|
Жануға ауа беру жүйесі |
Қақпақпен реттеледі |
|
Пісіру плитасы |
Жоқ |
|
Қаптау |
Керамикалық плитка |
|
Жылу қуаты min - max арқылы реттеледі |
9-дан 16 кВТ-қа дейін |
|
Ұзақ жану режимі |
6 сағатқа дейін |
|
Салмағы, кг |
118 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Экокамин |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Каминнің салмағы | 118 кг |
| Отын түрі | Қатты |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 80 % |
| Оттықтың материалы | Болат |
| Номиналды қуат | 12000 Вт |
| Каминді қаптау материалы | Керамика |
| Жылыту алаңы | 100 шаршы м |
| Мұржаға қосылу | Жоғарғы |
| Каминнің орналасуы | Қабырға |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пештің түрі | Жабық |
| Қатты отын пайдаланатын алауошақтардың қосымша сипаттамалары | |
| Қатты отын түрлері | Отын |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Тереңдігі | 527 мм |
| Мұржаның диаметрі | 150 мм |
| Ені | 638 мм |
| Жиынтық | |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | Иә |
| Камин экраны | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түрі | Пісіру беті жоқ бұрыштық |