
248 573 ₸
30 мм тар жақтауы бар F1000G кіріктірілген био камин тұрғын үй және кеңсе бөлмелерінің қабырғаларына/жиһаздарына орнатуға арналған. Жалпы ауданы 20 шаршы метрден басталатын үй-жайлар үшін ұсынылады. м.
Корпус материалы отқа төзімді бояумен 2 мм болаттан жасалған.
Отын блогы қалыңдығы 3 мм тот баспайтын болаттан жасалған. Атыс шегі 60 сантиметр
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибирский завод |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Каминнің салмағы | 19 кг |
| Отын түрі | Биоотын |
| Жылыту алаңы | 20 шаршы м |
| Каминнің орналасуы | Кіріктірілген |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 179 мм |
| Ені | 1010 мм |
| Био-алауошақтардың қосымша сипаттамалары | |
| Оттықтың сыйымдылығы | 3 л |
| бір литр отынның жану ұзақтығы | 1 сағат (сағ) |
| Жиынтық | |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Құрылым | Ені 1010 мм. |
| Түрі | Био камин Тар жақтау |