
316 251 ₸
30 мм тар жақтауы бар F1300G кіріктірілген био камин тұрғын үй және кеңсе бөлмелерінің қабырғаларына/жиһаздарына орнатуға арналған. Жалпы ауданы 20 шаршы метрден басталатын үй-жайлар үшін ұсынылады. м.
Корпус материалы отқа төзімді бояумен 2-3 мм болаттан жасалған.
Отын блогы қалыңдығы 3 мм тот баспайтын болаттан жасалған. Атыс шегі 90 сантиметр.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибирский завод |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Каминнің салмағы | 25 кг |
| Отын түрі | Биоотын |
| Жылыту алаңы | 30 шаршы м |
| Каминнің орналасуы | Кіріктірілген |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 460 мм |
| Тереңдігі | 178 мм |
| Ені | 1310 мм |
| Био-алауошақтардың қосымша сипаттамалары | |
| Оттықтың сыйымдылығы | 4.5 л |
| бір литр отынның жану ұзақтығы | 1.1 сағат (сағ) |
| Жиынтық | |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Құрылым | Ені 1310 мм. |
| Түрі | Био камин Тар жақтау |