
375 199 ₸
30 мм тар жақтауы бар F1800G кіріктірілген био камин тұрғын үй және кеңсе бөлмелерінің қабырғаларына/жиһаздарына орнатуға арналған. Жалпы ауданы 45 шаршы метрден басталатын үй-жайлар үшін ұсынылады. м.
Корпус материалы отқа төзімді бояумен 2-3 мм болаттан жасалған.
Отын блогы қалыңдығы 3 мм тот баспайтын болаттан жасалған. Атыс шегі 150 сантиметр
30 мм тар жақтауы бар F1800G кіріктірілген био камин тұрғын үй және кеңсе бөлмелерінің қабырғаларына/жиһаздарына орнатуға арналған. Өлшемдердің және дизайнерлік шешімдердің әртүрлілігі оларды кез келген интерьерге бейімдеуге мүмкіндік береді. Жалпы ауданы 20 шаршы метрден басталатын үй-жайлар үшін ұсынылады. м.
| Ғимарат | |
|---|---|
| Корпус материалы | Ұнтақты бояудағы болат |
| Металл корпусының қалыңдығы | 2-3мм |
| Ұзын | 1804мм |
| Биіктігі | 451мм |
| Тереңдігі | 177мм |
| Отын блогы | |
| Түрі | Lux |
| Басқару түрі | Қолмен (Қолмен) |
| (Д х В х Г) | 1634х132х74 |
| Металл қалыңдығы ТБ | 3мм |
| ҚТ материалы | Тот баспайтын болат |
| Атыс шебі | 150см |
| Жану уақыты (толық) | 3с |
| Максималды көлем | 7.5л |
| Ең аз көлем | 2л |
| Жану уақыты, л/сағ | 1.8л |
| Үй-жайдың ең аз ауданы | 45м2 |
| Жинақтау | |
| Шыны | 1 дана |
| Шыны ұстағыш | 2 дана |
| Биокамин корпусы | 1 дана |
| Отын блогы | 1 дана |
| Жалын сөндіргіш | 1 дана |
| Пердеге арналған тұтқа | 2 дана |
| Оттық | 1 дана |
| Биоотын | 2 дана |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | 1 дана |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибирский завод |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Каминнің салмағы | 37 кг |
| Отын түрі | Биоотын |
| Жылыту алаңы | 45 шаршы м |
| Каминнің орналасуы | Кіріктірілген |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 451 мм |
| Тереңдігі | 177 мм |
| Ені | 1804 мм |
| Био-алауошақтардың қосымша сипаттамалары | |
| Оттықтың сыйымдылығы | 7.5 л |
| бір литр отынның жану ұзақтығы | 1.8 сағат (сағ) |
| Жиынтық | |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Құрылым | Ені 1804 мм. |
| Түрі | Био камин Тар жақтау |