415 730 ₸
Плитасы бар ВЕЗУВИЙ ПК-03 (224) пеш-каминінің артықшылығы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Везувий |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 194 кг |
| Қатты отын түрлері | Брикеттер, Отын |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың материалы | Болат |
| Номиналды қуат | 12000 Вт |
| Камин пешінің қаптау материалы | Керамика |
| Мұржаға қосылу | Артқы |
| Камин пешінің орналасқан жері | Қабырға |
| желтартқыш торда жанармай жағу | Иә |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пештің түрі | Жабық |
| Түсі | Сарғыш |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1014 мм |
| оттық есігінің биіктігі | 415 мм |
| Тереңдігі | 555 мм |
| Мұржаның диаметрі | 150 мм |
| Ені | 706 мм |
| оттық есігінің ені | 490 мм |
| Жиынтық | |
| Күлдік | Иә |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | Иә |
| Отын салатын себет | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қуаты, кВТ | 12 |
| Түрі | 2 пісіру беттері |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қуат | 12 кВТ |