331 030 ₸
Оттығы бар бұрыштық пеш – каминнің артықшылығы ВЕЗУВИЙ ПК-01(220):
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Везувий |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 120 кг |
| Қатты отын түрлері | Брикеттер, Отын |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың материалы | Болат |
| Номиналды қуат | 9000 Вт |
| Камин пешінің қаптау материалы | Керамика |
| Мұржаға қосылу | Жоғарғы |
| Камин пешінің орналасқан жері | Бұрыштық симметриялы |
| желтартқыш торда жанармай жағу | Иә |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пештің түрі | Жабық |
| Түсі | Сарғыш |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 821 мм |
| оттық есігінің биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 468 мм |
| Мұржаның диаметрі | 115 мм |
| Ені | 734 мм |
| оттық есігінің ені | 370 мм |
| Жиынтық | |
| Күлдік | Иә |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | Иә |
| Отын салатын себет | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қуаты, кВТ | 9 |
| Түрі | Пісіру беті бар бұрыштық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қуат | 9 кВТ |