

433 930 ₸
Эверест F8 Камин пеші классикалық стильге ие, ол кез келген интерьерге сәйкес келеді және безендіреді. Пеш жоғары сапалы ыстыққа төзімді шойыннан құйылған, ол үшін қосымша іргетас қажет емес. Оның отын салуға ыңғайлы есігі, әйнек арқылы жалынға жақсы көрінісі бар. Жану камерасына ауа беру жану режимін реттеуге мүмкіндік беретін демпфер арқылы жүзеге асырылады. Сондай-ақ пештің ПӘК-ін арттыратын және жану өнімдерінің қалдықтарын барынша азайтатын қос кейінгі жану бар.
Ені: 634 мм
Биіктігі: 600 мм
Тереңдігі: 421 мм
Қуаты: 8 кВТ
Материал: Ыстыққа төзімді шойын (МЕМСТ 1412-85)
Түтіндіктің диаметрі: 150 мм
Жанармай: Отын
Түтіндіктің шығысы: Жоғарыдан
Түсі: Антрацит
Пештің таза салмағы: 89 кг
ПӘК: 78%
Ұзақ жану жүйесі: Бар
Жүйе таза шыны: Бар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Эверест |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 89 кг |
| Қатты отын түрлері | Отын |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың материалы | Шойын |
| Номиналды қуат | 8 Вт |
| Мұржаға қосылу | Жоғарғы |
| Камин пешінің орналасқан жері | Қабырға |
| желтартқыш торда жанармай жағу | Иә |
| таза жану жүйесі | Иә |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пештің түрі | Жабық |
| Түсі | Қара |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 600 мм |
| Тереңдігі | 421 мм |
| Мұржаның диаметрі | 150 мм |
| Ені | 634 мм |
| Жиынтық | |
| Күлдік | Иә |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | Иә |
| Камин жиынтығы | Жоқ |
| Отын салатын себет | Жоқ |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түрі | Пісіру беті жоқ |