
136 630 ₸
Жіберу 08 маусым 2026| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 1.64 кг |
| Биіктігі | 170 мм |
| Тереңдігі | 80 мм |
| Ені | 340 мм |
| Негізгі | |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Динамиктер саны | 2 д. (дана) |
| қызметі | Акустикалық орнату |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Ендірілген |
| Корпустың түсі | Табиғи емен |