

1 578 500 ₸
Neoclima FDM04V жылжымалы ауа кептіргіш бұл ауаны тиімді құрғатуға арналған әмбебап ылғалдандырғыштар. Олардың шағын өлшемдері құрылғыларды басқа орынға жылжытуды және оларды жылдам конфигурациялауды жеңілдетеді.
Құрылғылардың жұмысы конденсация принципіне негізделген. Оларда термиялық теңдестірілген салқындату жүйесі, шуы аз желдеткіш, толық автоматты электронды басқару жүйесі, кіріктірілген ылғалдандырғыш және конденсатты ағызу құрылғысы бар.
Neoclima мобильді ылғалдандырғыштары сенімділік пен пайдаланудың қарапайымдылығымен ерекшеленеді. Бұл құрылғыларды ауаны құрғату қажет болған жағдайда және мүліктік зардаптардың алдын алу қажет болған жағдайда қолдануға болады (мысалы, көгерудің пайда болуы нәтижесінде).
Жылжымалы ылғалдандырғыштарды ауаны кептіру қажет бөлмелерде пайдалануға болады:
Neoclima FDM04V жылжымалы ауа кептіргіш, бұл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Neoclima |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 51 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 36 град. |
| Ылғалдылықтың максималды деңгейі | 100 % |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | 10 град. |
| Ылғалдылықтың минималды деңгейі | 40 % |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Қуат тұтыну | 1.73 кВт |
| Өнімділік | 750 куб. м/сағ |
| Ылғалды кетіру өнімділігі | 108 л./тәулігіне |
| Таймер | Иә |
| Өнеркәсіптік ауаны кептіргіштің портативтілігі бойынша түрі | Ұялы |
| Шу деңгейі | 50 дБ |
| Шығыс ауа ағыны сүзгісі | Иә |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1010 мм |
| Ұзындығы | 640 мм |
| Ені | 480 мм |
| Қосымша функциялар мен сипаттамалар | |
| Қолданылатын хладагент | R410a |
| Корпус материалы | Металл |
| Орнату түрі | Едендік |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бассейннің беткі ауданы | 50 м2 |
| Үй-жайдың алаңы | 120 шаршы метр |
| Түрі | Жылжымалы ауа кептіргіш |
| Пайдалану шарттары | Жылжымалы кептіргіш |