1 756 650 ₸
Өнеркәсіптік және жартылай өнеркәсіптік ауаны кептіргіштер NeoClima XT 120-да корпустың бағаналы пішін факторы, дренажды 3 м-ге дейін көтеруге арналған кіріктірілген сорғы және қосымша ауа сүзу жүйелері бар. Осы сериядағы модельдердің басты артықшылығы - олардың қуаты - 1,25 кВТ-қа дейін және өңделген ауаның көлемі - 850 м3 / сағ.
Жұмыстың жоғары қуаты ішкі элементтердің өлшемдері мен архитектурасының үйлесімімен қамтамасыз етіледі. Бассейндерде, спорт залдарында және үлкен аумақты коммерциялық сауда нысандарының аумағында пайдалану неғұрлым мақсатқа сай болып табылады. NeoClima XT-120 кептіргіштерін пайдалану ауадағы зеңдердің, саңырауқұлақтардың және қоздырғыштардың пайда болуына тиімді қарсы тұруға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Neoclima |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 63 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 38 град. |
| Ылғалдылықтың максималды деңгейі | 100 % |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | 5 град. |
| Ылғалдылықтың минималды деңгейі | 40 % |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Қуат тұтыну | 1.6 кВт |
| Өнімділік | 850 куб. м/сағ |
| Ылғалды кетіру өнімділігі | 120 л./тәулігіне |
| Таймер | Иә |
| Өнеркәсіптік ауаны кептіргіштің портативтілігі бойынша түрі | Стационарлық |
| Шу деңгейі | 55 дБ |
| Шығыс ауа ағыны сүзгісі | Иә |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1730 мм |
| Ұзындығы | 270 мм |
| Ені | 480 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бассейннің беткі ауданы (м2) | 70 |
| Үй-жайдың ауданы (шаршы метр) | 200 |
| Түрі | Едендік ауаны кептіргіш |
| Пайдалану шарттары | Еденге арналған құрғатқыш |