



45 045 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 60 000 ₸
ND BHG-15L сериялы BALLU газды жылу пистолеттері сұйытылған пропан газы мен пропан–бутанмен жұмыс істейтін жоғары өнімді жылу генераторлары болып табылады. Температураның кенет ауытқуларына іс жүзінде сезімтал емес және тасымалдауға оңай шыдайды. Газ пистолетінің ықшам металл корпусы жылуды шағылыстыратын қасиеттерге ие және құрылғыны ылғалды бөлмелерде пайдаланғанның өзінде коррозияға қарсы жабынмен сенімді қорғалған. Көп деңгейлі қорғаныс автоматикасының болуына байланысты жылу пистолеті жанармай қоры таусылғанда өздігінен өшеді және жалын сөнген немесе қызып кеткен жағдайда газ беруді тоқтатады. Аса BHG-15L сериялы газды жылу пистолетінің ұтқырлығы оны бірден дерлік жұмыс күйіне келтіруге мүмкіндік береді.
Айырықша қасиеттері:| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ballu Industrial Group |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Жылу пистолетінің қыздыру элементі | ТЭЖ |
| Өнімділік | 350 куб. м/сағ |
| Жылу пистолетін жылыту әдісі | Жанама қыздыру |
| IP қорғау дәрежесі | 10 |
| Жылу қуаты | 15 кВт |
| Түрі | Газ |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Стационарлық |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Цилиндрлік |
| Шу деңгейі | 40 дБ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.8 кг |
| Биіктігі | 285 мм |
| Тереңдігі | 185 мм |
| Ені | 415 мм |
| Газ зеңбіректерінің сипаттамалары | |
| Газдың жұмыс қысымы | 1.5 бар |
| Оттықты жағу | Пьезорозжиг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Желдету режимі | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Редукторы бар газ. шланг | Иә |
| Газ шығыны (м3/сағ) | 1 |
| Кіріс келте құбырының бұрандасы, газ | 1 1/4" |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қуат | 15 кВТ |