


48 345 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 60 000 ₸
Көлбеу бұрышын реттей отырып, беттерді бағытты жылытуға және кептіруге арналған кәсіби PRORAB жылу пистолеттері.
Әмбебап тұтқа-тұғырдың арқасында жылу пистолеті оңай қозғалады және орнатылады.
Қыздыру элементі ретінде тот баспайтын болаттан жасалған қыздыру элементі қолданылады. Корпус коррозияны болдырмау үшін арнайы өңделген. Жылу пистолеттерінде қызып кетуден және электр тогының соғуынан қорғау режимдері бар.
ҚолдануЖөндеу процесінде салынып жатқан объектілер мен үй-жайлар, өндірістік цехтар, ангарлар, қоймалар, базалар, шеберханалар мен қосалқы үй-жайлар, гараждар, павильондар және т.б.
Артықшылықтары| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ballu Industrial Group |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Қыздыру элементтерінің саны | 1 д. (дана) |
| Жылу пистолетінің қыздыру элементі | ТЭЖ |
| Өнімділік | 400 куб. м/сағ |
| Жылу пистолетін жылыту әдісі | Жанама қыздыру |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Жылу қуаты | 4.5 кВт |
| Түрі | Электр |
| Портативтілігі бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Ұялы |
| Пішіні бойынша жылу зеңбіректерінің түрі | Цилиндрлік |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5.6 кг |
| Биіктігі | 365 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Ені | 305 мм |
| Электрлік зеңбірек сипаттамалары | |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Қуат тұтыну | 4.5 кВт |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Желдету режимі | Иә |
| Қуатты сатылы реттеу | Иә |
| Таймер | Жоқ |
| Термостат | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қызып кетуден қорғау | Иә |
| Қыздыру режимдерінің | 2 |