



57 440 ₸/метр бойы
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 60 000 ₸
Канадалық балқарағай - бұл ағаштың бағалы түрі, ол бүгінде кеңінен қолданылады қазіргі заманғы құрылыс үшін ішкі және сыртқы әрлеу тұрғын үйлер, монша және сауналар. Канадалық балқарағай төсемінің қою, ашықтан алуан түрлілігіне дейінгі қанық түс схемасы әрлеу кезінде декормен тәжірибе жасауға мүмкіндік береді.
Канадалық балқарағай қаптамасының артықшылықтары:
Тауар 4 данадан қаптамада шығарылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Канада |
| Ағаш түрі | Балқарағай |
| кесілген ағаш материалының ені | 185 мм |
| кесілген ағаш материалының қалыңдығы | 16 мм |
| кесілген ағаш материалының ұзындығы | 3050 мм |
| Термодификацияланған ағаш | Жоқ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өндіруші | STS |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түрі | Тақта |
| Түсі | Түрлі-түсті |
| Ені (жұм.) | 175 мм |