



109 400 ₸
Сыртқы инфрақызыл жылытқыш NeoClima 09HW-C жасалған туралы тот баспайтын болат, бұл оны көшеде де қолдануға мүмкіндік бермейді. Neoclima 09HW-C пайдалану ортасының жағдайларына табысты қарсы тұру үшін арнайы әзірленген. Құрылғының мүмкіндіктері жалын сөнген кезде газды өшіру сенсорымен, икемді қуатты реттеумен және қысымды төмендеткішпен қамтамасыз етілген. Стильді сыртқы түрі NeoClima 09WH-C сыртқы жылытқышты кез келген дерлік экстерьерге сыйғызуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Neoclima |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| қызметі | Өнеркәсіптік |
| Ұсынылатын сыртқы аумақ | 120 шаршы м |
| Бөлменің ұсынылатын ауданы | 120 шаршы м |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қолданылатын отын түрі | пропан/бутан |
| Энергия көзінің түрі | Газ |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Орнату түрі | Еден |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 15 кг |
| Биіктігі | 2210 мм |
| Тереңдігі | 810 мм |
| Ені | 810 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Дөңгелектер | Жоқ |
| Пьезо тұтату | Иә |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Жылыту қуаты | 13000 Вт |
| Жанармай шығыны | 1.05 л/сағ |