



692 930 ₸
Пеш-Камин ауылы 2022 жылы жаңа - безендіреді, жылытады және тамақтандырады!
Тамақты дайындауға және жылытуға арналған шойын плиталарымен жабдықталған. Ауылдың камин пешінің қуаты - 12 кВТ.
"Деревенка" пеш–каминінің стандартты су жылытатын ағаш жағатын қазандықтан артықшылығы:
Тұрғын үй-жайда орнатылады.
Шойыннан жасалған үлкен плита – тамақ дайындауға арналған тамаша құрал.
Шыны есік оттың сиқырлы көрінісін ашады. "Ауыл" жылытып, тамақтандырып қана қоймайды, сонымен қатар жан жылуы мен жайлылықтың қайталанбас атмосферасын жасайды.
Бір немесе екі орнатуға болады жылу алмастырғыш (ТО05 артикулы) үйді жылыту жүйесіне қосу үшін. Жылу алмастырғыштың қуаты 5 кВТ. Жылу алмастырғышқа қосу ¾ ".
Түтін мұржасын артқы жағынан жоғарғы жағына қайта қосуға болады.
"Ауылдың" артықшылықтары:
"Ауыл" бұл бірден су контуры бар камин пеші және ыстық су қазандығы.
Пештегі су контуры:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Экокамин |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Каминнің салмағы | 126 кг |
| Отын түрі | Қатты |
| Су контуры | Иә |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың материалы | Болат |
| Номиналды қуат | 12000 Вт |
| Каминді қаптау материалы | Металл |
| Жылыту алаңы | 100 шаршы м |
| Мұржаға қосылу | Жоғарғы |
| Каминнің орналасуы | Бос тұрған |
| Жағдайы | Жаңа |
| Камин стилі | кантри |
| Пештің түрі | Жабық |
| Қатты отын пайдаланатын алауошақтардың қосымша сипаттамалары | |
| Қатты отын түрлері | Отын |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 853 мм |
| Тереңдігі | 793 мм |
| Мұржаның диаметрі | 150 мм |
| Ені | 540 мм |
| Жиынтық | |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | Иә |
| Камин экраны | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түрі | Жылу алмастырғышпен және плитамен |