



бастап 2 667 000 ₸
Дөңгелек ағаш қаңқалы бассейн Орон бұл толыққанды стационарлық бассейн, дайындалған аса берік ағаш түрлері – сібір балқарағай.

Бассейннің негізі – ағаш жақтау. Ол термиялық өңдеуден өткен сібір балқарағайынан жасалған және антисептикалық ерітіндімен қапталған. Ағаш бассейндер аязға төзімді (-50 дейін) және қыста бөлшектеуді қажет етпейді.
Бассейннің гидрооқшаулағышы ПВХ пленкасынан жасалған берік шыныаяқ қапшықпен қамтамасыз етілген. Пленка арматураланған, сырғанауға қарсы әсері бар, ультракүлгін сәулелерге, тозуға төзімді және тазалау оңай.
Ағаш бассейнді орналастырудың ықтимал нұсқалары:
Жабдықтың ең аз жиынтығына мыналар кіреді: баспалдақтар, скиммер және саптамалар және ағаш қаңқалы бассейнді құрастыру үшін қажет нәрсенің бәрі. Қосымша жиынтықтау нұсқаларын Golfstrim-Astana дүкенінің менеджерлерінен сұраңыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пішін | Дөңгелек |
| Көлемі | 10400 л |
| Диаметрі | 370 см |
| Биіктігі | 115 см |
| Салмақ | 56 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | Қарағай |
| Аязға төзімділік | Иә |
| Бетіне орнату | Иә |
| Топыраққа көму | Иә |
| Түрі | Аязға төзімді |
| Жинақтау | Ағаш қаңқа, Нұсқаулық, Аспаптар, метиздер, Ағаш баспалдақ, Баспалдақ металы, Шыныаяқ пакетке арналған астар, Скиммер, саптама, ПВХ шыныаяқ пакеті |