

4 066 340 ₸
Бассейнге арналған жылу инверторлы сорғы Fairland маркасының моделі X20-32T – бұл флагмандық көлемі 80-150 м3 бассейндегі суды жылыту немесе салқындату үшін. Оның артықшылығы – максималды COP: 1 кВТ қуат тұтыну үшін ол сіздің бассейніңіз үшін 20 кВТ-қа дейін бос жылу шығарады.
Сіз бассейнде жыл бойы, тіпті аязда -20℃ дейін жүзуден ләззат ала аласыз! Сенсорлық дисплей арқылы немесе смартфоннан Wi-Fi арқылы суды жылытуды +12-ден +40℃-ге дейін немесе суды салқындатуды +12-ден +30℃-ге дейін қосуға болады.
Технология Turbo Silence компрессор мен желдеткіштің жұмыс жылдамдығын бірқалыпты реттеуге мүмкіндік береді, соның арқасында бассейндегі судың температурасын тиімділіктің оңтайлы деңгейінде үздіксіз ұстап тұруға қол жеткізіледі. Бұл ретте сорғы Fairland X20-32T тыныш жұмысымен ерекшеленеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Fairland |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кернеу | 380 В |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қыздырудың максималды температурасы | 40 бұршақ. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 43 |
| Қоршаған ортаның ең төменгі температурасы | -20 бұршақ. |
| Жұмыс тәртібі | Жылыту/салқындату |
| Жылу қуаты | 32 кВт |
| Жылу сорғысының түрі | Ауа - су |
| Ағым | 5.91 Ал |
| Шу деңгейі | 45.2 мБ |
| Электр қуаты | 4.1 кВТ |
| Габариттік өлшемдер | |
| Салмақ | 158 кг |
| Биіктігі | 947 мм |
| Тереңдігі | 539 мм |
| Ені | 1074 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қолданылатын хладагент | R32 |
| Құрылым | Түгендеу |
| Бассейннің көлемі дейін | 150 текше метр |
| Қолдану | -20-дан 43°C-қа дейін |
| Түрі | Жылу сорғысы |
| Телефоннан басқару | Wi-Fi |