3 079 650 ₸
NeoClima FD240 өнеркәсіптік ауа кептіргіші шағын аумақтардағы ішкі ауаны өңдеуге арналған. Ауаның ылғалдылығы көрсеткіштерін нормалар шегінде ұстап тұру үшін өнеркәсіптік ауа кептіргіштер қолданылады. Ауаның шамадан тыс ылғалдылығы адам денсаулығына, үй-жайдың жағдайына кері әсерін тигізіп, өндірістік процестер мен жұмыстарды орындауға кедергі келтіруі мүмкін. Утилитарлық корпус әртүрлі өндірістік жағдайларда пайдалануға арналған.
Кілемдерді, киімдерді кептіруге және химиялық тазалауға арналған кептіргіш.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Neoclima |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 165 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 38 град. |
| Ылғалдылықтың максималды деңгейі | 100 % |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | 5 град. |
| Ылғалдылықтың минималды деңгейі | 40 % |
| Қуат кернеуі | 380 В |
| Қуат тұтыну | 4.9 кВт |
| Өнімділік | 2600 куб. м/сағ |
| Ылғалды кетіру өнімділігі | 240 л./тәулігіне |
| IP қорғау дәрежесі | 0 |
| Таймер | Иә |
| Өнеркәсіптік ауаны кептіргіштің портативтілігі бойынша түрі | Стационарлық |
| Шу деңгейі | 65 дБ |
| Шығыс ауа ағыны сүзгісі | Иә |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1718 мм |
| Ұзындығы | 465 мм |
| Ені | 767 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түрі | Едендік ауаны кептіргіш |
| Салқындатқыш | R410a |