
1 225 000 ₸
SAVVA-150 үлкен салмағы бар жүрмейтін науқастарды жылжытуға арналған электрлік көтергіш салмағы 150 кг-ға дейінгі науқас адамды ыңғайлы көтеруді және тасымалдауды қамтамасыз етеді. Артық салмақ көбінесе отырықшы өмір салтын ұстануға мәжбүр болған жүрмейтін науқастар үшін қосымша проблема болып табылады. Сал ауруына шалдыққан науқастарға арналған бұл электр көтергіш қуатты болат қаңқасы мен жетегінің арқасында күтім жасау кезінде қауіпсіздікті қамтамасыз етуге мүмкіндік береді. Жақындарыңыздың денсаулығын сақтаңыз, кездейсоқ құлап қалмаңыз.
Төсек тартып жатқан науқастарға арналған төсек көтергіш. Өкінішке орай, салмағы көп мыңдаған сал ауруына шалдыққан адамдар мүгедектер арбасына таңатын ешкімі болмағандықтан өмірінің көп бөлігін төсекте өткізуге мәжбүр. Бұл өмірлік белсенділіктің төмендеуіне, салмақтың өсуіне, депрессияға әкеледі. Жылжымалы жататын науқастарға арналған медициналық көтергіш науқасты төсектен көтеруге, креслоға және унитазға ауыстыруға көмектеседі. Бұл, әрине, отбасындағы өмір сүру сапасын және жалпы көңіл-күйді арттырады. Көршілерді көмекке шақырудың қажеті жоқ. Мұндай электр көмекшісін тіпті нәзік әйел де басқара алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Жүк көтергіштігі | 150 кг |
| Жетек | Электр |
| Қашықтан басқару пульті | Иә |
| Жағдайы | Жаңа |
| қуат алу түрі | 12В желісі |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 45 кг |