



бастап 2 562 000 ₸
Сопақша ағаш қаңқалы Вилюй бассейні термиялық өңдеуден өткен балқарағайдан немесе қарағайдан жасалған аралықтары жоқ бекітілген бассейн.

Бассейннің негізі – ағаш жақтау. Ол антисептикалық ерітіндімен қапталған, бұл шіріктің алдын алады. Ағаш бассейндер аязға төзімді (-50 дейін) және қыста бөлшектеуді қажет етпейді.
Бассейннің гидрооқшаулағышы ПВХ пленкасынан жасалған берік шыныаяқ қапшықпен қамтамасыз етілген. Пленка арматураланған, сырғанауға қарсы әсері бар, ультракүлгін сәулелерге, тозуға төзімді және тазалау оңай.
Ағаш бассейнді орналастырудың ықтимал нұсқалары:

Жабдықтардың ең аз жиынтығына мыналар кіреді: баспалдақтар, скиммер және саптамалар және ағаш қаңқалы бассейнді салу үшін қажет нәрсенің бәрі. Қосымша жиынтықтау нұсқаларын Golfstrim-Astana дүкенінің менеджерлерінен сұраңыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пішін | Сопақша |
| Көлемі | 7200 л |
| Ұзындығы | 350 см |
| Ені | 250 см |
| Биіктігі | 115 см |
| Салмақ | 56 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | Қарағай |
| Аязға төзімділік | Иә |
| Бетіне орнату | Иә |
| Топыраққа көму | Иә |
| Түрі | Аязға төзімді |
| Жинақтау | Ағаш қаңқа, Нұсқаулық, Аспаптар, метиздер, Ағаш баспалдақ, Баспалдақ металы, Шыныаяқ пакетке арналған астар, Скиммер, саптама, ПВХ шыныаяқ пакеті |