



бастап 5 460 000 ₸
Сопақша ағаш қаңқалы Каспий бассейні бұл ағаштың аса берік түрі – сібір балқарағайынан жасалған толыққанды стационарлық бассейн.

Бассейннің негізі – ағаш жақтау. Ол термиялық өңдеуден өткен сібір балқарағайынан жасалған және антисептикалық ерітіндімен қапталған. Ағаш бассейндер аязға төзімді (-50 дейін) және қыста бөлшектеуді қажет етпейді.
Бассейннің гидрооқшаулағышы ПВХ пленкасынан жасалған берік шыныаяқ қапшықпен қамтамасыз етілген. Пленка арматураланған, сырғанауға қарсы әсері бар, ультракүлгін сәулелерге, тозуға төзімді және тазалау оңай.
Ағаш бассейнді орналастырудың ықтимал нұсқалары:
Жабдықтың ең аз жиынтығына мыналар кіреді: баспалдақтар, скиммер және саптамалар және ағаш қаңқалы бассейнді құрастыру үшін қажет нәрсенің бәрі. Қосымша жиынтықтау нұсқаларын Golfstrim-Astana дүкенінің менеджерлерінен сұраңыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пішін | Сопақша |
| Көлемі | 31300 л |
| Ұзындығы | 750 см |
| Ені | 460 см |
| Биіктігі | 115 см |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | Қарағай |
| Аязға төзімділік | Иә |
| Бетіне орнату | Иә |
| Топыраққа көму | Иә |
| Түрі | Аязға төзімді |
| Жинақтау | Ағаш қаңқа, Нұсқаулық, Аспаптар, метиздер, Ағаш баспалдақ, Баспалдақ металы, Шыныаяқ пакетке арналған астар, Тіреу тірегі, Скиммер, саптама, ПВХ шыныаяқ пакеті |
| Салмақ | 900 кг |