

635 140 ₸
Танымал ресейлік FireWay брендінің Gunter камин пеші – қарапайым өлшемдері бар жоғары қуатпен сипатталатын стильді және есте қаларлық дизайны бар модель. Көлемі 280 м3 дейінгі үй-жайларды жылытуға жарамды. Түтіндікке артқы жалғау пешті кез келген стильдегі интерьерге үйлесімді орналастыруға мүмкіндік береді. Жоғары сапалы шойыннан жасалған, оттықтың қабырғасының қалыңдығы 7 мм. Есіктегі отқа төзімді әйнек реттелетін ауа үрлеу жүйесінің арқасында тазалық пен мөлдірлікті сақтайды.
"Gunter" Камин түріндегі пештің ерекшеліктері мен артықшылықтарының ішінде мыналарды да атап өткен жөн:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FireWay |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Номиналды қуат | 14000 Вт |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 78 % |
| Камин пешінің қаптау материалы | Металл |
| Қатты отын түрлері | Отын |
| Камин пешінің орналасқан жері | Қабырға |
| Пештің түрі | Жабық |
| Оттықтың материалы | Шойын |
| Қос жану камерасы | Иә |
| желтартқыш торда жанармай жағу | Иә |
| таза жану жүйесі | Иә |
| Мұржаға қосылу | Жоғарғы |
| Түсі | Қара |
| Кепілдік мерзімі | 60 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 750 мм |
| Биіктігі | 750 мм |
| Тереңдігі | 560 мм |
| Мұржаның диаметрі | 150 мм |
| Жиынтық | |
| Күлдік | Иә |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түрі | Пісіру беті жоқ |
| Қуаты, кВТ | 14 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қуат | 14 кВТ |