627 100 ₸
"Solo" дизайнерлік шойын Камин пеші - бұл интерьерді шамадан тыс жүктемей, бөлмені жылытқысы келетіндер үшін ең жақсы шешім. Жұмсақ контурлары бар корпустың классикалық пішіні және толығымен дерлік ыстыққа төзімді әйнекпен қапталған алдыңғы панелі ең бастысы - жалын тілдері туралы барлық даңқымен ойланудан алаңдамауға мүмкіндік береді.
Пеш қабырғаға орнатуға арналған, ал өндіруші диаметрі 150 мм мұржаны шығарудың екі нұсқасын ұсынды: артқы және үстіңгі. 11 кВТ қуат 200 текше метрге дейінгі кеңістікте қолайлы температураны ұстап тұру үшін жеткілікті. метр.
"Соло" камин пеші толығымен жоғары хромды шойын қорытпасынан жасалған. Бұл композиция құрылғының жоғары беріктігі мен беріктігіне кепілдік береді. Металлдың сырты ыстыққа төзімді Senotherm эмальымен қапталған, ол беттерді коррозиядан және механикалық зақымданудан тамаша қорғайды.
Пештің техникалық ерекшеліктерінің ішінде ерекше атап өткен жөн:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FireWay |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Номиналды қуат | 11000 Вт |
| Камин пешінің қаптау материалы | Металл |
| Қатты отын түрлері | Отын |
| Камин пешінің орналасқан жері | Қабырға |
| Пештің түрі | Жабық |
| Оттықтың материалы | Шойын |
| Қос жану камерасы | Иә |
| желтартқыш торда жанармай жағу | Иә |
| таза жану жүйесі | Иә |
| Мұржаға қосылу | Жоғарғы/артқы |
| Түсі | Қара |
| Кепілдік мерзімі | 60 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 650 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Тереңдігі | 389 мм |
| Мұржаның диаметрі | 150 мм |
| Жиынтық | |
| Күлдік | Иә |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түрі | Пісіру беті жоқ |
| Қуаты, кВТ | 11 |
| Үлгі | Solo |