718 060 ₸
Қуатты шойыннан жасалған Verta пеші 180 текше метрге дейін жылытуға қабілетті. Пеште вермикулиттен жасалған төсем бар, ол корпусты қорғауды қамтамасыз етеді және көбірек температура жану камерасына шағылысады, бұл отынның жануының тиімділігі мен әдемілігін арттырады. Пештің қайталама жануы бар, ол сонымен қатар тиімділікті арттыруға көмектеседі және пиролиздің жануы орын алады.
Пештің тік пішіні қабырғалық орналасуды да, бұрыштық орналасуды да жасауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FireWay |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Номиналды қуат | 10000 Вт |
| Камин пешінің қаптау материалы | Металл |
| Қатты отын түрлері | Отын |
| Камин пешінің орналасқан жері | Кез келген |
| Пештің түрі | Жабық |
| Оттықтың материалы | Шойын |
| Қос жану камерасы | Иә |
| желтартқыш торда жанармай жағу | Иә |
| таза жану жүйесі | Иә |
| Мұржаға қосылу | Жоғарғы/артқы |
| Түсі | Қара |
| Кепілдік мерзімі | 60 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 402 мм |
| Биіктігі | 1032 мм |
| Тереңдігі | 550 мм |
| Мұржаның диаметрі | 150 мм |
| Жиынтық | |
| Күлдік | Иә |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түрі | Пісіру беті жоқ |
| Қуаты, кВТ | 10 |