615 020 ₸
"Rosk" пеш-камині - ресейлік "Fireway" маркалы пештердің премиум желісіндегі кезекті жаңалық. Жоғары хромды шойыннан жасалған бұл пеш өзінің беріктігі мен жоғары жылу сыйымдылығымен ғана емес, сонымен қатар стильді және заманауи көрінісімен де ерекшеленеді. Аяқ тірегі алғаш рет осы өндірушінің жылыту құрылғыларының дизайнында кездеседі, ол ұзақ уақыт бойы танымалдылығын жоғалтпаған еуропалық трендті таңдады.
"Рок" көлемі 210 текше метрге дейінгі бөлмелерді жылытуға арналған. метр. Жылыту жүйесі - аралас. Пешті жасау үшін пайдаланылған шойынның үлкен көлемі ұзақ уақыт бойы жинақталған жылуды беру үшін баяу қыздырылғанымен, корпустың артқы жағында орнатылған конвекциялық панель бөлмедегі ауаны жылдам жылытуға жауап береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FireWay |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Номиналды қуат | 10000 Вт |
| Камин пешінің қаптау материалы | Металл |
| Қатты отын түрлері | Отын |
| Камин пешінің орналасқан жері | Кез келген |
| Пештің түрі | Жабық |
| Оттықтың материалы | Шойын |
| Қос жану камерасы | Иә |
| желтартқыш торда жанармай жағу | Иә |
| таза жану жүйесі | Иә |
| Мұржаға қосылу | Жоғарғы/артқы |
| Түсі | Қара |
| Кепілдік мерзімі | 60 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 434 мм |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Мұржаның диаметрі | 150 мм |
| Жиынтық | |
| Күлдік | Иә |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түрі | Пісіру беті жоқ |
| Қуаты, кВТ | 10 |