бастап 102 155 ₸/шаршы м
ЭПФ — тік пішінді экопанно. Кесулер жақтаудың жиектері бойынша кесіледі.
Міне, не қамтамасыз етеді жүз пайыз экологиялылық!:
Экопанноның артықшылықтары:
Біздің экопанналарды сатып ала отырып, сіз пішіннің мінсіздігін және композицияның табиғилығын таңдайсыз. Демек, монша мен саунаға арналған түпнұсқа ғана емес, сонымен қатар толығымен қауіпсіз аксессуарды аласыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пішін | Шаршы |
| Қалыңдығы | 25 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ағаштың түрі | Арша |
| Негізі | Ағаш массиві |
| Түрі | Экопанно |
| Кесулердің қалыңдығы | 10-12 мм |
| Салмақ | 12.7 кг |