
32 600 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 60 000 ₸
Табиғи аршадан жасалған интерьердің бірегей элементі — бұл кез келген моншаны немесе саунаны көркейтеді. Өлшемі 700х600 мм фанера қалқанының негізіндегі тікбұрышты 3D-панель барлық жағдайларға тамаша сыйлық болады.
3D-панноның артықшылықтарының арасында:
Әсерлі 3D әсеріне әртүрлі қалыңдықтағы арша кесінділерінің арнайы комбинациясы арқылы қол жеткізіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 600 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Биіктігі | 700 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ағаштың түрі | Арша |
| Негізі | Ылғалға төзімді фанера |
| Түрі | 3D-Панно |
| Кесулердің қалыңдығы | 10-20 мм |
| Салмақ | 6.72 кг |
| Бекіту түрі | Минералды негіздегі ыстыққа төзімді желім |