

34 215 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 60 000 ₸
Өлшемі 1200х500 мм қалқандағы аршадан жасалған панно — бұл моншаның немесе саунаның интерьері үшін тамаша шешім. Сондай-ақ, ағаштан жасалған бұйым табиғи материалдармен безендірілген кез келген басқа бөлмеде орынды көрінеді.
Арша панельдерінің артықшылықтарының қатарына:
Арша кесінділерінің сенімді бекітілуі қауіпсіз және зиянды заттарды шығармайтын ағаш желімін қамтамасыз етеді.
Сәндік панно интерьердің тиімді безендірілуі болып табылады, сонымен қатар эфир майлары мен фитонцидтердің болуына байланысты дезинфекциялық қасиеттерге ие. Температураның өзгеруімен арша өзінің хош иісін және адамның тыныс алу және жүйке жүйесіне жағымды әсерін күшейтеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 1200 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Биіктігі | 500 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ағаштың түрі | Арша |
| Негізі | Ылғалға төзімді фанера |
| Түрі | Қалқандағы панно |
| Кесулердің қалыңдығы | 10-12 мм |
| Салмақ | 8.04 кг |
| Бекіту түрі | Минералды негіздегі ыстыққа төзімді желім |