
857 850 ₸
Науқастарға медициналық мекемелерде, сондай-ақ пәтерде күнделікті күтім жасау үшін жылжымалы типтегі қосалқы көтергіш құрылғылар қолданылады.
Электр жетегі бар "Эльбрус" ИПП-2 мүгедектерге арналған көтергіш - бұл мүгедектер мен қарттарды көтеруге және жылжытуға арналған сенімді және функционалды құрылғы.
Назар аударыңыз: Аспа жинаққа кірмейді және бөлек сатып алынады!
ИПП-2 модельдері пайдаланудың барлық ерекшеліктерін ескереді және тиісті функцияларды оңай орындайды: адамды көтеру және түсіру, сондай-ақ оны жатқан күйінен отырған күйіне және керісінше, мысалы, төсектен орындыққа жылжыту.
Қарапайымдылығы мен сенімділігіне байланысты ИПП-2 көтергіші ұзақ мерзімді медициналық көмек көрсету мекемелерінде, сондай-ақ науқастарды үйде күнделікті күту үшін заңды түрде сұранысқа ие.
Жылжымалы тіректер бұйымға тамаша маневрлік пен тұрақтылық береді. Болат жақтау конструкцияның қаттылығын қамтамасыз етеді. Тіректердің ауыспалы ажырау бұрышы 3 позицияға ие және пайдалану ыңғайлылығын арттыра отырып, көтергіштің үлкен тұрақтылығын қамтамасыз етеді.
ИПП-2 Э ылғалдан қорғайтын электр жетегімен жабдықталған, бұл механизмді пайдаланудың қарапайымдылығын және бірқалыпты жүруін қамтамасыз етеді.
Қуат батарея есебінен жүзеге асырылады. Басқару үшін ыңғайлы және қарапайым сымды пульт қарастырылған.
Көтергіште электрлік және механикалық авариялық түсіру жүйелері бар.
Көтергіштің аласа доңғалақ тіректері межелі жерге жақындауға мүмкіндік береді.
Артқы дөңгелектер тежеу механизмімен жабдықталған.
Көтергіштің әмбебаптығын аспалардың әртүрлі нұсқалары қамтамасыз етеді, ал электр жетегімен жабдықталуы техникалық қызмет көрсету персоналының күші мен уақытын айтарлықтай үнемдейді
Конструкцияны құрастыру өте қарапайым және арнайы жұмыс дағдыларын қажет етпейді, көтергішті құрастыруға арналған құрал кіреді.
Назар аударыңыз: Аспа жинаққа кірмейді және бөлек сатып алынады!
ҚЫЗМЕТ КӨРСЕТУ БОЙЫНША НҰСҚАУЛАР:
Негізгі ерекшеліктері: орындықты (аспаны) пайдалана отырып, еден деңгейіне дейін түсіру мүмкіндігі. Орындық (аспа): жиынтыққа кірмейді, бөлек сатып алынады.
Жетек түрі: электрлік
- қуат: батарея (алынбайтын)
- батарея: 2х12в, 2,9Ач, гелий
- көтеру жылдамдығы, мм/сек (жүктеме кезінде): 4,3 +- 0,05
- штанганың жүрісі, мм: 400
- қорғау класы: IP 66
- тұрақты ток қозғалтқышы, В: 24
- қоректендіру желісінің кернеуі, В: 110 - 240
- авариялық түсіру: бар
- батарея зарядының көрсеткіші: бар
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жетек | Электр |
| Жүк көтергіштігі | 150 кг |
| қуат алу түрі | 24 В Желісі |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жетек түрі | Электромеханикалық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 30 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Өлшемдері ЛхШхВ (бұйым) min, мм | 1190х580х1220 |
| Өлшемдері ЛхШхВ (бұйым) max, мм | 1190х1320х2030 |