18 215 ₸/қаптама
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 60 000 ₸
Табиғи тас Ақ кварцит ішкі және сыртқы әрлеу үшін қолданылады. Орташа табиғи жылтыр.
Сыртқы әрлеу үшін пайдалану кезінде тасқа арналған арнайы қорғаныш құралдарын пайдалану ұсынылады.
Тас фрагменттерден тұратын дайын Модерн панелдері арқылы сатылады әртүрлі геометрия. Айқындалған көлемді әсер, массада әдемі фактуралы бет жасайды және кеңістіктің табиғилығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Элемент түрі | Панель |
| Плитка түрі | Қабырға |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Плиткалардың қызметі | Әмбебап |
| Бетінің түрі | Текстуралы, Құрылымдық |
| Плитка пішіні | Тік бұрышты |
| Түсі | Ақ |
| Аязға төзімді плиткалар | Иә |
| Плитка ұзындығы | 350 мм |
| Плитка ені | 180 мм |
| Плитканың қалыңдығы | 20 мм |
| Бір қаптаманың салмағы | 15 кг |
| Қаптамамен жабылған аймақ | 0.441 шаршы м |
| Бір қаптамадағы плиткалар саны | 7 д. (дана) |
| Өнім материалы | Тас |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Температураның өзгеруіне төзімділік | Иә |