14 900 ₸/қаптама
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 60 000 ₸
Табиғи тас Кварцит Жинақтан жасалған мультиколор Дөрекі тас ішкі және сыртқы әрлеу үшін қолданылады. Орташа табиғи жылтыр.
Тас дайын панельдермен сатылады, фрагменттен тұратын ірі тас әртүрлі геометрия. Артқы жағынан тормен бекітілген. Дайын бұрыш элементтері бар.
Айқындалған көлемді әсер, массада әдемі фактуралы бет жасайды және кеңістіктің табиғилығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Элемент түрі | Панель |
| Плитка түрі | Қабырға |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Плиткалардың қызметі | Әмбебап |
| Бетінің түрі | Текстуралы, Құрылымдық |
| Плитка пішіні | Тік бұрышты |
| Түсі | Әртүрлі түстер |
| Аязға төзімді плиткалар | Иә |
| Плитка ұзындығы | 550 мм |
| Плитка ені | 200 мм |
| Плитканың қалыңдығы | 40 мм |
| Бір қаптаманың салмағы | 30 кг |
| Қаптамамен жабылған аймақ | 0.44 шаршы м |
| Бір қаптамадағы плиткалар саны | 4 д. (дана) |
| Өнім материалы | Тас |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Температураның өзгеруіне төзімділік | Иә |