



20 600 ₸/қаптама
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 60 000 ₸
Табиғи тас Сланец сұр Сильвер Грей ішкі және сыртқы әрлеу үшін қолданылады. Орташа табиғи жылтыр.
Тас фрагменттерден тұратын дайын Модерн панелдері арқылы сатылады әртүрлі геометрия. Айқындалған көлемді әсер, массада әдемі фактуралы бет жасайды және кеңістіктің табиғилығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Элемент түрі | Панель |
| Плитка түрі | Қабырға |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Плиткалардың қызметі | Әмбебап |
| Бетінің түрі | Текстуралы, Құрылымдық |
| Плитка пішіні | Тік бұрышты |
| Түсі | Қара |
| Аязға төзімді плиткалар | Иә |
| Плитка ұзындығы | 400 мм |
| Плитка ені | 150 мм |
| Плитканың қалыңдығы | 20 мм |
| Бір қаптаманың салмағы | 20 кг |
| Қаптамамен жабылған аймақ | 0.6 шаршы м |
| Бір қаптамадағы плиткалар саны | 10 д. (дана) |
| Өнім материалы | Тас |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Температураның өзгеруіне төзімділік | Иә |