4 000 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 60 000 ₸
Электрондық термостат RTC 70.26 пайдаланушы орнатқан еденді жылыту температурасын +5°C-тан +40°C-қа дейін автоматты түрде ұстап тұруға арналған.
Ерекшеліктері
Жобалау. Классикалық. Коммутатор мен басқару тұтқасының алдыңғы панельге ыңғайлы орналасуы RTC 70.26 реттегішін Ресейдегі еденді жылытуға арналған ең көп сатылатын термостатқа айналдырды!
Еден сенсоры. Еденді жылытуға арналған термостат RTC 70.26 тікелей жылытылатын еденге орналастырылған қашықтағы температура сенсорын (10 кОм) пайдаланады. Температура датчигі сымының ұзындығы 3 метр.
Монтаждау. Термостат RTC 70.26 диаметрі 65 мм қабырға қорабында стандартты жасырын орнатуға арналған.
Түсі. Бояу екі нұсқада: ақ және піл сүйегі.
Тауар сертификатталған. Кепілдік мерзімі 3 жыл.
Техникалық сипаттамалар
Айнымалы ток қуаты ~220 В (±5%), 50 Гц
Коммутацияның максималды тогы 16 А
Жүктеменің максималды қуаты кВТ 3520 Вт
Тұтынылатын қуат кВТ термостат 5 Вт
Температураны реттеу диапазоны +5 °С ... +40 °С
Реттеу қателігі ±0,5 °С
IP 20 корпусын қорғау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Минималды реттеу температурасы | 5 град. |
| Максималды реттеу температурасы | 40 град. |
| Термореттегіштің түрі | Механикалық |
| Терморегуляторды орнату түрі | Ендірілген |
| Термореттегіштің қолдану аясы | Жылы еден, Жылыту жүйелері, Электрические конвекторы |
| Максималды тоқ күші | 16 А |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Дисплей | Жоқ |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Кепілдік мерзімі | 3 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түсі | Ақ |
| Максималды жүктеме | 3000 Вт |
| Температура сенсоры | Иә |
| Таймер | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 77 мм |
| Ені | 77 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түрі | Механикалық термореттегіш |
| Тереңдігі | 33 мм |