


2 500 000 ₸
Сипаттамалары
| Тауардың коды: | 00000008415 |
| Бу бөлмесінің көлемі, м3: | 30-70 |
| Жанармай: | газ |
| Пештің түрі: | құрама каменкамен |
| Материал : | конструкциялық болат |
| Микроклимат: | орыс моншасы, фин саунасы |
| Есік: | саңырау |
| Танк: | бак жоқ |
| Түтіндіктің диаметрі: | 115 мм |
| Бұйымның салмағы, кг: | 160 |
| Тастардың салмағы, кг: | 300 |
| Үй-жайдың көлемі, м3: | 30-70 |
| Серия: | Салыстыру |
| Габариттік өлшемдері, мм: | 830х650х920 |
|
|
"КомПАР" сериясы туралы
СенімділікКомПАР – пеш-каменка орнату үшін парильных үй-жайларда көлемі 30-дан 70 м3. Пеш коммерциялық сауналар мен бу бөлмелері үшін өте қолайлы.
Оттық ыстыққа төзімді болаттан жасалған. Пештің металының қалыңдығы 4 мм, ал ең термиялық және механикалық жүктелген аймақтарда 6 мм.
Пеш қуаты 100 кВТ-қа дейінгі бір немесе екі сатылы жұмыс режиміндегі желдеткіш газ оттықтарын орнатуға арналған (жинаққа кірмейді). Орнатуға ұсынылатын оттықтардың түрлері: Riello BS1, Weishaupt WG5, Ferroli Sun M6, Lamborghini EM 6-E.D1.
Тастарды біркелкі қыздыру және жеңіл буЖылытқыштың геометриясы тастардың үлкен көлемін (300 кг) біркелкі қыздыруды қамтамасыз етуге және көп мөлшерде жеңіл бу шығаруға арналған. Оттық жалынының алауы сыйымды жылытқыштың түбін біркелкі қыздырады. Қыздырылған түтін газдары газ құбырларының күрделі жүйесінде бірнеше айналым жасайды, соның арқасында жылу жылытқыштың бүйір қабырғаларына тиімді түрде беріледі және тастарда жиналады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Теплодар |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Номиналды қуат | 50000 Вт |
| Пештің қызметі | Моншалар мен сауналарға арналған |
| Отын түрі | Газ тәрізді |
| Пештің орналасуы | Кіріктірілген |
| Пешті әрлеу | Әрлеме кірпішпен қаптау |
| бу көлемі | 70 куб. м |
| Оттықтың материалы | Болат |
| Оттық материалының қалыңдығы | 6 мм |
| Бу генераторы | Жоқ |
| Шығару пеші | Иә |
| Кіріктірілген жылу алмастырғыштың болуы | Жоқ |
| Есікте әйнектің болуы | Жоқ |
| Салмақ | 160 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Каменка түрі | Ашық |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 650 мм |
| Биіктігі | 830 мм |
| Тереңдігі | 920 мм |
| Мұржаның диаметрі | 115 мм |
| оттық есігінің ені | 293 мм |
| оттық есігінің биіктігі | 381 мм |
| Жиынтық | |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түрі | Моншаға арналған газ пеші |
| Қуат | 50 кВТ |
| тастардың салмағы кг. | 940 кг |
| Құрылым | Сыртқы оттық |