


409 150 ₸
Электрмен қоректендіру түрі: 380 V3N
Тұтынылатын қуаты: 4 кВт
Пеш габариттері: (Ш х В х Г)550 х 650 х 400 мм
Пештің салмағы: 28 кг
Тастардың салмағы (бу түзілу үшін): кемінде 60 кг
Су деңгейін ұстап тұру: автоматты режімде
Су сыйымдылығының көлемі: 11 л
Өнімділігі (су шығыны бойынша)1
Пештің сырты: Боялған болат тор
Қыздыру элементі: тот баспайтын болаттан жасалған ЖЭН
Пештің типтік үлгідегі пештері бар. «Рус премьерасы» «Себілген» корпус, бірақ симметриялық сопақша түрде жасалған. Оның конструкциясына орнатылған тот баспайтын болаттан жасалған цилиндрлік АЭГПП оған жүктелген барлық функцияларды сәтті орындайды.
Пештің АЭГПП сумен автоматты түрде толтыру және кейіннен автоматты түрде толтыру арқылы пайдаланылады қолдау оңтайлы деңгей.
Бұл функция, оның практикалық және ыңғайлылығымен, пештердің өте аз қымбаттауына алып келді.
АЭГПП электр пешінің штаттық ЖЭН-інің оның жұмысына әсерін болдырмайтын жылу оқшаулағышпен ресімделген корпуста дайындалады.
Пеш магистральдық сумен жабдықтауға ол болған кезде немесе қандай да бір жапсарлас үй-жайда жинақтауға болатын шығарылатын бакқа жалғануға тиіс. Пеш штаттық басқару пультімен (БП) жабдықталуы мүмкін. Бу түзу үшін тастардың көлемінің болуы оны типтік электр пешінде пайдалануға мүмкіндік береді. Қажет болған жағдайда бу генераторының режимі кез келген уақытта өшірілуі мүмкін.
Қыздырылған будың экологиялық тазалығын қамтамасыз ету және қондырылған ЭӨАЖ тиімді жұмыс мерзімін ұзарту мақсатында оларды қоспадан тазартылған сумен не қосымша берілген тәсімге сәйкес толтырудың автоматты режимдері кезінде толтыру ұсынылады. Пайдалану жөніндегі нұсқаулықтарда оларды Фибос немесе Артезиан типті картриджсіз фильтрлермен жинақтау.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Инжкомцентр ВВД |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 22 кг |
| Отын түрі | Электр қуаты |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Пештің қызметі | Моншалар мен сауналарға арналған |
| Номиналды қуат | 4250 Вт |
| бу көлемі | 5 куб. м |
| Пешті әрлеу | Металлмен қаптау |
| Бу генераторы | Иә |
| Пештің орналасуы | Бос тұрған |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 650 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Ені | 550 мм |
| Жиынтық | |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | Иә |
| Электрпештердің қосымша сипаттамалары | |
| Кернеу | 380 В |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тастардың салмағы | 60 кг |
| Қуат | 4.25 кВТ |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Басқару пульті | Шығарылатын |
| Түрі | Бу генераторы бар саунаға арналған электр пеші |