8 230 ₸
5 761 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 60 000 ₸
Бұл күңгірт ылғалға төзімді шамның керамикалық негізі бар, оған электр контактілері орнатылады, патронның бұралуын болдырмайтын құлып-бекіткіш, бұрандалы арматураланған керамикалық патрон, силикон төсемі, ыстыққа төзімді күңгірт реңк бар.
Ыңғайлы ортаға ықпал ететін күңгірттенген жарықтандыруды имитациялау үшін шамдар адамның көру аймағының артына (негізінен бұрыштарда) орналастырылады және жарықтың жақсырақ таралуы үшін ағаш сәндік абажурлармен жабылады. Шамдар модификациясына байланысты төбеге де, қабырғаға да орнатылады. Арматурада қолданылатын шамның қуаты 60 Вт-пен шектеледі және арматураның орналасуымен анықталады. Сонымен төбелік нұсқада қуаты 40 Вт-тан аспайтын шам, ал қабырғаға орнатылатын нұсқада 60 Вт-тан аспайтын шам қолданылады.
Диффузиялық, босаңсытатын жарықтандыруға қол жеткізу үшін арматураны сөрелердің астына және төбе мен үстіңгі сөре арасындағы бу бөлмесінің бұрыштарына орнатуға болады. Екінші жағдайда, шамды бізде бар сәндік ағаш абажурлардың бірімен жабуды ұсынамыз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Керамика, Ыстыққа төзімді пластик |
| Шам түрі | Қыздыру |
| Жертөле түрі | E27 |
| Шамның қуаты | 40 Вт |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Түсі | Ақ |
| жиынтықта шамдар бар | Жоқ |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 135 мм |
| Ені | 110 мм |
| Биіктігі | 110 мм |
| Негізгі | |
| Түрі | Светильник |