

8 281 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 60 000 ₸
Aquaviva керамикалық жиек тақтайшасы бассейн жағының алдыңғы жиегін қаптау үшін қолданылады. Ыңғайлы тұтқа демалу немесе әртүрлі су жаттығуларын орындау үшін бассейннің бүйірінен қолдарыңызды ұстауға мүмкіндік береді. Дренаж плиткада жиналған судың бассейн ыдысына қайта оралуын қамтамасыз етеді. Бағасы 1 бірлік үшін көрсетілген, плиткалар жеке сатылады.
Тақта өлшемі: 240х115х30 мм
Материал: керамика
Түсі: ақшыл-сарғыш + кобальт
Саны: 14 дана/орама
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Aquaviva |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Сарғыш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.1 кг |
| Ұзындығы | 115 м |
| Саны | 14 дана/дана |
| Материал | Керамика |
| Түрі | Бассейнге арналған жиектемелі тақтайша |
| Қалыңдық | 30 мм |
| Ені | 240 мм |