

8 281 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 60 000 ₸
Aquaviva керамикалық жиек тақтайшасы бассейн жағының алдыңғы жиегін қаптау үшін қолданылады. Ыңғайлы тұтқа демалу немесе әртүрлі су жаттығуларын орындау үшін бассейннің бүйірінен қолдарыңызды ұстауға мүмкіндік береді. Дренаж плиткада жиналған судың бассейн ыдысына қайта оралуын қамтамасыз етеді. Бағасы 1 бірлік үшін көрсетілген, плиткалар жеке сатылады.
Тақта өлшемі: 244х119х30 мм
Материал: керамика
Түсі: ақшыл-сарғыш + кобальт
Қаптамадағы саны: 14 дана
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Aquaviva |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түсі | Сарғыш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 1.1 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 119 м |
| Саны | 14 дана/дана |
| Материал | Керамика |
| Түрі | Бассейнге арналған жиектемелі тақтайша |
| Қалыңдық | 30 мм |
| Ені | 244 мм |