13 300 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 60 000 ₸
Қашықтан температура сенсоры бар электронды температура реттегіші. Ылғалды үй-жайлардағы температураны өлшеу үшін қолайлы.
Жылжымалы температуралық датчик (жиынтықта): ұзындығы 3 м сымдағы полярлы емес, аналогты AS-10.
ТЕХНИКАЛЫҚ СИПАТТАМАЛАР
1. Реттелетін температура: 5°С-тан 40°С-қа дейін (±1°С дәлдікпен)
2. Термостатты орнату түрі: Үстеме
3. Коммутацияланатын максималды қуат: 3,5 кВТ
4. Желінің кернеуі: 220~240 В (50 Гц)
5. Басқару элементтері: айналмалы реттегіш
6. Габариттік өлшемдері: 8,0 см х 8,0 см х 4,0 см
7. Кепілдік мерзімі: 5 жыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Коузи |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Термореттегіштің түрі | Электрондық |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Дисплей | Иә |
| Максималды тоқ күші | 16 А |
| Максималды реттеу температурасы | 40 град. |
| Минималды реттеу температурасы | 5 град. |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Термореттегіштің қолдану аясы | Радиаторлар, Жылы еден |
| Жағдайы | Жаңа |
| Терморегуляторды орнату түрі | Ендірілген |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 80 мм |
| Ені | 80 мм |
| Габариттік өлшемдер | |
| Тереңдігі | 40 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Түрі | Кузи жүйесіне арналған термостат |