28 700 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 60 000 ₸
Мобильді қосымша немесе интернет-сайт арқылы Wi-Fi басқаруымен бағдарламаланатын электрондық термостат. "Кесте", "Қолмен", "Жөнелту" режимі.
Сипаттамалары:
• Тағайындау: Конвекторлық жылыту үшін / Еденді жылыту үшін
• "Кесте" режиміндегі бағдарламалар саны: Күніне 16 кезеңге дейін.
• Монтаждау тәсілі: Розеткаға 60 мм
• Максималды ток күші: 16 A
• Жүктеменің максималды қуаты: 3000ВА
• Қорек кернеуі: 230В ±10%
• Реттеу диапазоны: -28...+ 75 °С
• Температуралық гистерезис: 0,5...0,1°С қадаммен 10°С
• Габариттік өлшемдері (W x H x D): 75 x 75 x 35 мм
• Температура датчигі: Қашықтан 3 м (25 мм-ге дейін қысқартылуы мүмкін)
• Сымсыз желі стандарты: 802.11 b/g/n
• Wi-Fi шығыс қуаты: +20 дБм
• МЕМСТ 14254: ІР20 бойынша қорғау дәрежесі
• Кепілдік: 3 жыл
Жинақтау:
• Термореттегіш, жақтау: 1 дана.
• Жалғағыш сымы бар температура датчигі 3 м: 1 дана.
• Кепілдік куәлігі мен талон: 1 дана.
• Төлқұжат, орнату нұсқаулығы: 1 дана.
• Пайдалану жөніндегі нұсқаулық: 1 дана.
• Қаптама қорап: 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Коузи |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Термореттегіштің түрі | Бағдарламаланатын |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Дисплей | Иә |
| Максималды тоқ күші | 16 А |
| Максималды реттеу температурасы | 40 град. |
| Минималды реттеу температурасы | 5 град. |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Термореттегіштің қолдану аясы | Жылы еден, Инфрақызыл жылытқыштар |
| Жағдайы | Жаңа |
| Терморегуляторды орнату түрі | Ендірілген |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 35 мм |
| Ені | 75 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 75 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түрі | Кузи жүйесіне арналған термостат |