22 400 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 60 000 ₸
Бағдарламаланатын электрондық термостат. "Таймер" режимі: жеке жылыту кестесі жұмыс күндері үшін бөлек, демалыс күндері бөлек. Тәулік ішінде температураның үш кезеңі. "Шығу" режимі: Сіз үйде болмайтын кезеңнің температурасын орнату.
Сипаттамалары:
• Тағайындау: Конвекторлық жылыту үшін / Еденді жылыту үшін
• Бағдарламалар саны: Дүйсенбі-жұма және сенбі-жексенбі күндері бөлек. Тәулік ішінде үш интервал.
• Монтаждау тәсілі: Розеткаға 60 мм
• Максималды ток күші: 16 A
• Жүктеменің максималды қуаты: 3000ВА
• Қорек кернеуі: 230В ±10%
• Ауаны / еденді реттеу диапазоны: +5...+ 35 °С / +5...+ 60 °С
• Ауадағы температуралық гистерезис: 1°С
• Жынысы бойынша температуралық гистерезис: 1...10°С
• Габариттік өлшемдері (W x H x D): 75 x 75 x 38 мм
• Температура датчигі: Кіріктірілген және шығарылатын 3 м
• Температураны өлшеу орны: Термостаттың немесе қашықтағы сенсордың жанында
• МЕМСТ 14254: ІР20 бойынша қорғау дәрежесі
• Кепілдік: 3 жыл
Жинақтау:
• Термореттегіш, жақтау: 1 дана.
• Жалғағыш сымы бар температура датчигі 3 м: 1 дана.
• Кепілдік куәлігі мен талон: 1 дана.
• Төлқұжат, орнату нұсқаулығы: 1 дана.
• Пайдалану жөніндегі нұсқаулық: 1 дана.
• Қаптама қорап: 1 дана.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Коузи |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Термореттегіштің түрі | Бағдарламаланатын |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Дисплей | Иә |
| Максималды тоқ күші | 16 А |
| Максималды реттеу температурасы | 40 град. |
| Минималды реттеу температурасы | 5 град. |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Термореттегіштің қолдану аясы | Жылы еден, Инфрақызыл жылытқыштар |
| Жағдайы | Жаңа |
| Терморегуляторды орнату түрі | Жүкқұжат |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 38 мм |
| Ені | 75 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 60 мм |
| Түрі | Кузи жүйесіне арналған термостат |