Термостат розеткаға қосылады. Қарапайым және қолдануға ыңғайлы, монтаждауды қажет етпейді.
ТЕХНИКАЛЫҚ СИПАТТАМАЛАР
1. Реттелетін температура: 0°С-тан 30°С-қа дейін (±1°С дәлдікпен)
2. Коммутацияланатын максималды қуат: 3 кВТ
3. Желінің кернеуі: 220~240 В (50 Гц)
4. Габариттік рамалар: 124 × 57 × 83 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Коузи |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Термореттегіштің түрі | Электрондық |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Дисплей | Иә |
| Максималды тоқ күші | 16 А |
| Максималды реттеу температурасы | 40 град. |
| Минималды реттеу температурасы | 5 град. |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Термореттегіштің қолдану аясы | Жылы еден, Инфрақызыл жылытқыштар |
| Жағдайы | Жаңа |
| Терморегуляторды орнату түрі | Жүкқұжат |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 57 мм |
| Ені | 124 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 30 мм |
| Түрі | Кузи жүйесіне арналған термостат |