

85 388 ₸
Үйдегі ағаш жағатын камин – көпшіліктің арманы. Сондай-ақ, мен суық кештерде тірі оттың жанында отырып, жалынның тіліне сүйсініп, жанып тұрған бөренелердің сықырлағанын тыңдағым келеді… Бірақ пәтерде Каминді жабдықтау мүмкін емес – түтінді бұратын жер жоқ, және ешқандай өрт инспекциясы сізге бұған рұқсат бермейді.
Сонымен не істеу керек? Мәселені шешу өте оңай – үстел үстіндегі био камин T380, ол жылыту құрылғысының, интерьердің сәндік элементінің және қауіпсіз жарықтандыру көзінің функцияларын біріктіреді.
T380 үстел үсті био каминдерінің артықшылықтары:
Аспаптың негізгі қызметі – сәндік. Бұл интерьердің эстетикалық безендірілуі, өнер нысанының бір түрі, сондықтан қыста да, жазда да пәтерге, жазғы резиденцияға және жеке үйге арналған үстел үсті каминін пайдалануға болады. Оның тағы бір маңызды артықшылығы – қонақ бөлмеде, оқу бөлмесінде, жатын бөлмеде немесе тіпті ванна бөлмесінде болсын, кез келген кеңістікте орнату мүмкіндігі. Биоотынға арналған үстел үсті камині түтін мен күйе шығармай жұмыс істейтіндіктен, бөлмелеріңіздің интерьері одан зардап шекпейді.
Біздің интернет-дүкенде ұсынылған 100-ден астам биокамин модельдері (жұмыс үстелі, еден, қабырға, кіріктірілген). Ал төмен бағалар мен тегін жеткізу (2-10 күн ішінде) сатып алудан жағымды дәм қалдырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибирский завод |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Каминнің салмағы | 9 кг |
| Отын түрі | Биоотын |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 275 мм |
| Ені | 630 мм |
| Жиынтық | |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | Иә |