
66 000 ₸
S500 биокаминіне арналған отын блогы қалыңдығы 2 мм-ден жоғары температураға төзімді баспайтын болаттан жасалған. Өрт қауіпсіздігін қамтамасыз ету және металдың деформациялануын болдырмау үшін. Үй-жайдың ең аз ауданы 15 м2-ге есептелген.
Нағыз отты жасау үшін денсаулыққа мүлдем зиянсыз тағамдық спирт – биоэтанол қолданылады. Биоотынның негізгі жұмыс механизмі отын блогы болып табылады, ол оттықтан және оған қосылған биоотын ыдысынан тұрады.
Биоотынға арналған оттық биоотын буларының шығуына арналған ойықтары бар шағын өлшемді ұзынша қорап болып табылады. Ол конструкцияның барлық периметрі бойынша оттың біркелкі таралуына ықпал етеді. Орташа алғанда, құрылғының бір сағат жұмыс істеуі үшін 850 мл биоэтанол жеткілікті.
Оттық, немесе ол қалай аталады – биоотынға арналған оттық, қажет болған жағдайда өртті сөндіру және жанармайдың ағып кетуіне жол бермеу үшін жалын сөндіргішпен қосымша жабдықталған. Жалынның қарқындылығы ішкі ысырмамен (ысырмамен) реттеледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибирский завод |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Каминнің салмағы | 8 кг |
| Отын түрі | Биоотын |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 180 мм |
| Тереңдігі | 79 мм |
| Ені | 610 мм |
| Био-алауошақтардың қосымша сипаттамалары | |
| Оттықтың сыйымдылығы | 2.6 л |
| Ұзартылған ұшты шақпақ | Иә |
| бір литр отынның жану ұзақтығы | 1.15 сағат (сағ) |
| Жиынтық | |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | Иә |