
102 600 ₸
L500 биокаминіне арналған отын блогы отқа төзімділікті қамтамасыз ету және металдың деформациясын болдырмау үшін қалыңдығы 3 мм-ден жоғары ыстыққа төзімді баспайтын болаттан жасалған. Үй-жайдың ең аз ауданы 15 м2-ге есептелген. Атыс шегі 50 сантиметр.
Биоотынға арналған оттық биоотын буларының шығуына арналған ойықтары бар шағын өлшемді ұзынша қорап болып табылады. Ол конструкцияның барлық периметрі бойынша оттың біркелкі таралуына ықпал етеді. Орташа алғанда, құрылғының бір сағат жұмыс істеуі үшін 850 мл биоэтанол жеткілікті.
Оттық, немесе ол қалай аталады – биоотынға арналған оттық, қажет болған жағдайда өртті сөндіру және жанармайдың ағып кетуіне жол бермеу үшін жалын сөндіргішпен қосымша жабдықталған. Жалынның қарқындылығы ішкі ысырмамен (ысырмамен) реттеледі.
Нағыз отты жасау үшін денсаулыққа мүлдем зиянсыз тағамдық спирт – биоэтанол қолданылады. Биоотынның негізгі жұмыс механизмі отын блогы болып табылады, ол оттықтан және оған қосылған биоотын ыдысынан тұрады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибирский завод |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Каминнің салмағы | 7 кг |
| Отын түрі | Биоотын |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 132 мм |
| Тереңдігі | 63 мм |
| Ені | 634 мм |
| Био-алауошақтардың қосымша сипаттамалары | |
| Оттықтың сыйымдылығы | 2.5 л |
| Жиынтық | |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | Иә |