
47 110 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 60 000 ₸
Қуаты 1000 Вт Harvia ZSN-150 ТЭН еуропалық сапа стандарттарына сәйкес жасалған. Сондықтан оны өндіруде жоғары сапалы тот баспайтын болат пайдаланылды. Ол тотығу процестерінің барлық түрлеріне сәтті төтеп бере алады, сондықтан бүкіл құрылғының қызмет ету мерзімін айтарлықтай арттырады. Оның қауіпсіздігі де жақсы ойластырылған, бұл жанасу кезіндегі ықтимал ток соғуын және қысқа тұйықталуды толығымен жоққа шығарады. Иесі осы модельді орнатудың барлық жеңілдігі мен қарапайымдылығын тапқан кезде риза болады. Авторлар барлық бекіткіштерді оларға ыңғайлы жетуге болатындай етіп орналастырды.
| Қуаты, Вт | 1000 |
| Кернеу, Жылы | 230 |
| Өлшемдері: ені, мм | 205 |
| Өлшемдері: тереңдігі, мм | 20 |
| Өлшемдері: биіктігі, мм | 430 |
| Модельдерге сәйкес келеді: |
Delta D23/E (2 дана); Delta D29/EE (1 дана). |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Harvia |
| Өндіруші ел | Финляндия |
| Бөлшектердің түрі | Тэн |
| Қуат | 1 кВт |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 430 мм |
| Тереңдігі | 20 мм |
| Түрі | ОН |
| Ені | 205 мм |