

165 083 ₸
W250R кең жақтауы бар кіріктірілген био камин 85 мм қабырғаға немесе жиһазға алдын ала жасалған тауашаларға орнатуға арналған. Кең сәндік жақтау мұндай каминдерге жалпақ кең экранды теледидарға ұқсастық береді, соның арқасында олар минималистік, жоғары технологиялық (жоғары технологиялық) және лифт (лифт) стиліндегі интерьерге өте жақсы сәйкес келеді. Жалпы ауданы 10 шаршы метрден басталатын үй-жайлар үшін ұсынылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибирский завод |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Каминнің салмағы | 12 кг |
| Отын түрі | Биоотын |
| Жылыту алаңы | 10 шаршы м |
| Каминнің орналасуы | Кіріктірілген |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 430 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Ені | 850 мм |
| Био-алауошақтардың қосымша сипаттамалары | |
| Оттықтың сыйымдылығы | 0.7 л |
| бір литр отынның жану ұзақтығы | 0.25 сағат (сағ) |
| Жиынтық | |
| Пайдалану жөніндегі нұсқаулық | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Құрылым | Ені 850 мм. |
| Түрі | Био камин Кең жақтау |